Yeşilovacık’a 5 yıldızlı otel

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık Mahallesi’nde yapımı tamamlanan 5 yıldızlı Marvista Deluxe Otel yakında hizmete giriyor.  100 milyona mal olan ve 120 odalı 300 yataklı denize sıfır otelde 400 kişilik toplantı salonu da olacak.

 

Denizin ve yeşilliğin hakim olduğu Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık bölgesinde yapımı aylardır devam eden 5 yıldızlı Marvista Deluxe Oteli çok yakında açılıyor. Otelin resmi açılış çok yakın zamanda yapılacak. Marvista Deluxe Otel’in sahibi Fırat Bulut, otele ilginin çok olmasını beklediklerini ifade ederek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacaklarını söyledi. Bulut, her zaman üretime ve istihdama çok önem verdiklerini belirterek, “Bizler her zaman ülkenin kalkınmasına önem veren ve istihdam yaratan iş insanlarıyız. Bu konuya hep ağırlık verdik. Ekonomiyi ve istihdamı olumsuz etkileyen pandemiye inat deyip yatırımlarımızı hiç ara vermeden sürdürüp istihdamlar yaratıyoruz. Tüm malzemelerimiz en kaliteli malzemelerden oluşuyor. Bu denli büyüklükte tesisi bölgeye kazandırdığımız için çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bu tesisle bölgenin kalkınmasına ve istihdamına katkı da sunmuş olduk. Bu tesis Mersin’in kalkınmasına katkı sunacaktır. Mersin Turizmini çok olumlu etkileyecektir. Bu tesis insanları Mersin’e çekecektir” dedi.

“ MERSİN GENELİNDE BU DENLİ ÖZELLİKTE OTEL YOKTUR”

Kimsenin rakibi olmadıklarını sadece kaliteli hizmet konusunda çok iddialı rakip olduklarının altını çizen Bulut, şöyle devam etti: “Akkuyu Nükleer Santral çalışmaları nedeniyle bölgede Rusya vatandaşları ve çok sayıda yabancı ile yerli insanımız olacaktır. Onların çok rahat edebileceği 5 yıldızlı otelimiz herkesin hizmetinde olacaktır. Otelimize şimdiden büyük bir ilgi var. Mersin dışında da insanlar otelimizde konaklamak isteyeceklerdir. Mersin’e yakın iller ile Doğu ve Güneydoğu illerinden tatile gitmek isteyen insanlarımız artık Antalya’ya ve diğer yerlerdeki büyük otellere gitmelerine gerek kalmayacaklar. Özelliklerini istedikleri otel bizim otelde vardır. Otelimizin hizmete açılmasıyla insanlar hem zaman kaybından hemd e mesafe kaybından faydalanmış olacaklar.120 odalı 300 yataklı otelimizde 150 kişiyi istihdam edeceğiz. Otelde Rus ve diğer yabancı çalışanlarımız da olacaktır. Personellerimiz deneyimli ve çok başarılı personellerden oluşmaktadır. Otelde güvenlik personelleri de olacaktır.”

“DENİZE SIFIR OTELE 100 MİLYONLUK BİR YATIRIM YAPTIK”

Aynı zamanda Marvista Yönetim Kurulu Başkanı da olan Bulut, “Otelimiz Yeşilovacık Tisan Adası bölgesinde 1600m2 alan üzerinde kuruldu. Otel için 100 milyon yatırım yaptık. Toros Dağlarının denizle buluştuğu mavi bayraklı plajı ile denize sıfır konumundaki otelimizde konfor ve hijyene çok önem verilecek. 400 kişilik düğün ve toplantı salonunun yer alacağı otelimizde kaliteli hizmet, güven ve müşteri memnuniyeti hep ön plana çıkacaktır. Otelimizde 5 Yıldızlı Spa ve sağlık merkezide bulunuyor. Spa merkezimiz 800 metrekare üzerinde kuruldu. Spa merkezimiz çok profesyonel kişiler tarafından işletilecek. Otelimiz çok yakın zamanda hizmete açılacaktır. Resmi açılışa Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Mersin Valisi ile Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları ile çok sayıda kişiyi davet edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu