Milyonlarca üründe net 50 Çılgın Kelebek indirimihaberi

Boyner’in gelenekselleşen ve heyecanla beklenen ‘Çılgın Kelebek’ indirimleri başladı. 

Boyner’in gelenekselleşen ve heyecanla beklenen ‘Çılgın Kelebek’ indirimleri başladı. Her sezon milyonlarca kişinin yararlandığı ve bir alışveriş şenliğine dönüşen ‘Çılgın Kelebek’ kampanyası kapsamında, tüketiciler yüzde 50 net indirimle veya Hopi ile yüzde 50 paracık kazanarak, avantajlı yaz alışverişi yapma imkânı yakalıyor. Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de tüketicilerle buluşacak olan ‘Çılgın Kelebek’ indirimleri Mayıs sonuna kadar devam edecek.

Türkiye’nin en sevilen alışveriş adresi Boyner, güncel moda trendlerini müşterileriyle buluştururken avantajlı alışveriş fırsatı sunmaya da devam ediyor. Sıcak yaz günlerini iyiden iyiye hissettiğimiz bugünlerde ‘Çılgın Kelebek’ indirimlerini devreye alan Boyner, kampanya kapsamında binlerce ürünü yüzde 50 indirim veya Hopi ile alışverişte yüzde 50 paracık kazanma fırsatıyla tüketicilerle buluşturuyor.  

Bir hafta boyunca sürecek ‘Çılgın Kelebek’ kampanyası kapsamında; kadın giyimden, erkek giyime, çocuk koleksiyonundan, aktif spor veya ev koleksiyonlarına uzanan seçili milyonlarca ürün ve yüzlerce markada avantajlı fiyatlar uygulanacak.

Türkiye’nin ve dünyanın en çok sevilen markaları, ünlü spor markalarının en trend ürünleri ve kozmetik kategorisinde kaçırılmayacak indirimler tüketicilerle buluşacak.

Müşterilerinin her zaman yanında olan Boyner’in ‘Çılgın Kelebek’ kampanyası, Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de 31 Mayıs’a kadar geçerli olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu