LG ProBeam Projeksiyonlar Tüm Sektörlere Destek Oluyorhaberi

LG ProBeam Projeksiyonlar Tüm Sektörlere Destek Oluyor

 

LG ProBeam serisi iş dünyasına yönelik projeksiyon cihazları; sağlıktan, bilişime, eğitimden müzelere kadar pek çok farklı alanda işletmelerin hayatını kolaylaştırıyor.

 

LG Electronics (LG), iş dünyasına yönelik yeni LG ProBeam Lazer projektörleri (model BF50NST ve BU50NST), tüm sektörlere özel bir çözüm olarak öne çıkıyor. Hastaneler, müzeler, ofisler, ilköğretim okulları ve üniversiteler ihtiyaç duydukları en iyi sonuçları LG ProBeam projektörlerden alabiliyor. 

 

Her İşletmeye Uygun

Kurumsal kaliteye sahip bu projektörler; iş toplantıları, konferanslar ve ortak çalışma toplantıları için tasarlanmış bir ürün ailesi. Kullanıcıların iş verimliliğini ve üretkenliğini artırmasına olanak tanıyan ProBeam ailesi, Full HD (BF50NST) ve 4K çözünürlük sunan (BU50NST) iki farklı modele sahip. LG’nin popüler yüksek çözünürlüklü projektör serisinde yer alan ProBeam cihazlar, her ölçekteki kurum ve kuruluş için de en üst düzey çözüm olarak öne çıkıyor.

 

Hastanelerde hayat kolaylaşıyor

Özellikle içinde bulunduğumuz Covid-19 salgınıyla birlikte hastanelerde yoğunluklar yaşanıyor. LG ProBeam projektörleri kullanan hastanelerde ise tıp fakültesi öğrencilerine ders veren hocalar derslerini en verimli şekilde aktarıyor. İş toplantılarında kullanılan ProBeam projektörler ile de daha renkli ve canlı toplantılar gerçekleştiriliyor.  

 

Müzelerde daha parlak görüntüler

Pandemi sürecinde müze ziyaretleri sekteye uğramış olsa da ProBeam projektörler müzeler için de en verimli çözümü sunuyor. Özellikle tematik eserlerin sergilenmesinde video gösterimlerini öne çıkartan müzeler ProBeam projektörleri tercih ediyor. Modern sanat tasarımlarında kullanılan video destekli eserler ve yine modern sanat gösterimi yapan sergi salonları için de ProBeam ailesi vazgeçilmez ürünlerin başında yer alıyor. 

 

ProBeam’lerde yer alan güçlü lazer ışık kaynağı daha parlak görüntüler sağlıyor ve 20.000 saate kadar ömür sunuyor. Bu özellik de müze gibi gün içinde kesintisiz gösterim yapan alanlarda büyük önem taşıyor. ProBeam projektörler, günde 8 saat çalışmaları halinde bile 7 yıl boyunca aynı kalitede görüntü sunabiliyor. Belirtmeden geçmeyelim çalışma süresi günde 2 saat olan bir ProBeam cihazın ömrü ise inanması zor ama tam 28 yıl.

 

Esnek ve kolay kurulum

Lens Kaydırma ve Yakınlaştırma x1,6 işlevi ile kullanıcıların diledikleri yere kurabildikleri bu ürün ailesi, ekranı tam boyut ve konuma ayarlamaya da olanak tanıyor. HDBaseT™ uyumluluğuna sahip ProBeam ailesinde; ultra yüksek kaliteye sahip video ve ses, Ethernet, kontroller, USB ve hatta 100 W'a kadar güç aktarımı için beş farklı sinyali taşımak için tek bir uzun mesafe kablosu kullanabiliyor. Ayrıca ProBeam lazer projektörler akıllı kablosuz bağlantı özelliğine de sahip.

 

 

Bir bakışta LG ProBEam Projeksiyonlar:

– Lazer (1.920×1.200) 8,3 Mega piksel ya da Laser 4K UHD

– 5.000 ANSI Lümen Parlaklığı

– 20.000 saat Kullanım Ömrü

– Kablosuz ve Bluetooth Bağlantısı ve webOS™ 4.5

– Lens kaydırma Yatay ±20, Dikey ±50 ve Zoom x 1,6

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu