Küresel rekabette söz sahibi olabilmek için en önemli kaynağımız gençlerimizhaberi

Sargın, “Büyük önder Atatürk’ün, ülkemizin geleceğini güvenle emanet ettiği gençlerimiz, Türkiye’nin ekonomik ve sosyal alanda kalkınması ve küresel rekabetçiliğine etki eden en kıymetli varlığımız.

YASED olarak, gençlerimize yapılan yatırımı, ülkemizin uzun soluklu kalkınma vizyonuna yapılan yatırım olarak görüyoruz. Bu çerçevede, 2021 yılının başında hayata geçirdiğimiz  “YASED Akademi” projemizle gençlerimizi hızla değişen küresel iş ve yatırım ortamının ihtiyaçlarına yönelik yetkinlikler hakkında bilgilendirmeyi ve onları iş hayatına hazırlamayı hedefledik. Türkiye’nin uluslararası yatırımcıları olarak, ülkemizin yetenekli gençlerini dünya çapında istihdam etmenin ötesinde, bu seneki Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızda YASED Akademi projemizin ilk mezunlarını vermenin de gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin güçlü insan kaynağına, geleceğine olan yatırımlarımızı sürdürmekte kararlıyız.

Bu vesile ile Kurtuluş Savaşımızın en önemli simge tarihlerinden birini gençlere armağan eden büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere, tüm Türkiye’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu