Çorum’da Değişim Başladıhaberi

Birçok ilde teşkilatlanmasını tamamlayan TDP Çorum’da da çalışmalarında hız kesmiyor. TDP Çorum İl Başkanlığına, İbrahim Er’in yerine getirilen, Engin Erenler açıklamalarda bulundu.
Türkiye Değişim Partisi’nin, Atatürk İlkelerine bağlı, Cumhuriyetin değerlerini geliştirip güçlendiren, inançlara saygılı, laikliği her zaman savunan, üretimi destekleyen, alın teri ve emeğin yanında olan bir parti olduğunu vurgulayan TDP Çorum İl Başkanı Engin Erenler, "Türkiye Değişim Partisi, düşünce reformu yapan, Atatürk ilkelerine bağlı bir partidir. Partimizin ilerici projeleriyle, yenilikçi kadrolarıyla ülkemizi daha iyi yerlere getireceğiz.
 
Çiftçimizin, sanayicimizin ve üreticimizin her zaman yanında olacağız. Ayrıca Çorum’un daha yaşanılabilir bir il olması için elimizden geleni yapacağız. Türkiye’ye değişim gerek, değişimi gerçekleştirecek olan tek parti Türkiye Değişim Partisi’dir” ifadelerinde bulundu.
TDP Çorum İl Başkanı Erenler sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz Türkiye Değişim Partisi olarak bir inanç ile yola çıktık. Ülkemizin köklü bir değişime ihtiyacı olduğunu ve bu değişimin tıpkı Cumhuriyetin ilk kurulduğu yıllarda olduğu gibi Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda çağdaş bir anlayışla gerçekleştirebileceğine inandık.
 
Bunun için de ülkemizdeki en aydın, dinamik ve yenilikçi insanları partimizin kadrolarına ekledik ve partimizin çatısı altında bir araya geldik. Bu çatı bütün milletimizi kapsayan ve güçlü bir Türkiye'ye inanan her bireyin kendini ait hissedeceği ortak bir çatıdır. Türkiye Değişim Partisi Çorum İl Başkanlığı olarak önce Çorum ilimizde bütün Türkiye'de teşkilatlanan kadrolarımızla bütün ülkemizde değişimin ve yeniliğin temsilcisi olacağımıza kimsenin şüphesi olmasın."

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu